Маєш питання? (073) 077-41-18

Столиця Каліфорнії, місто Сакраменто, пропонує заборонити будівництво нових АЗС або модернізацію вже існуючих станцій, якщо, звичайно, у ході реконструкції на ній не встановлюють зарядки для електромобілів.

Нещодавно уряд оприлюднив Генеральний план Сакраменто до 2040 року, який передбачає створення АЗС, «готових до майбутнього».

У плані зазначено, що місто забороняє створення нових АЗС або розширення нової інфраструктури, що працює на викопному паливі, на існуючих АЗС, якщо ініціатор проекту не встановить на об'єкті станції швидкої зарядки електричних транспортних засобів потужністю 50 кВт або більше у співвідношенні принаймні однієї нової зарядної станції на одну нову газову колонку.

План також передбачає встановлення вимог до інфраструктури зарядки електромобілів на нових АЗС по всьому місту. Сакраменто - не перше місто в Каліфорнії, яке прийняло рішення заборонити будувати нові автозаправні станції.

Серед інших міст, які прийняли власні розпорядження щодо обмеження будівництва нових автозаправних станцій, можна згадати Мемфіс, штат Теннессі, і Луїсвілл, штат Колорадо, а також кілька інших міст у США та Канаді, що поки лише розглядають заборону. Звичайно, цей крок викликав доволі негативну реакцію з боку California Fuels and Convenience Alliance (CFCA), яка представляє АЗС.