Маєш питання? (073) 077-41-18

Hyundai постійно шукає способи покращити запас ходу та потужність своїх електромобілів. Завдяки останньому партнерству Hyundai розроблятиме нові матеріали для кращої продуктивності електромобілів.

Корейський автовиробник оголосив про стратегічне партнерство з Toray Industries, лідером у сфері виробництва вуглецевого волокна та композитних матеріалів.

Матеріали Toray використовуються в багатьох галузях, таких як автомобілебудування та авіація, завдяки своїй легкості, міцності та термостійкості.

Наприклад, Toray співпрацює з каліфорнійською компанією Joby Aviation над використанням вуглецевого волокна у своєму майбутньому електричному повітряному таксі. Компанія також підписала угоду з німецькою аерокосмічною компанією Lilium про використання композиту з вуглецевого волокна на своєму електричному п'ятимісному літаку.

За словами Чанга Сонга, президента Hyundai, компанія прагне стати «отримати конкурентну перевагу» за допомогою нових матеріалів.

«Hyundai Motor Group прагне використовувати це стратегічне партнерство, щоб зміцнити свої позиції як світового лідера в області мобільних рішень», - пояснив Сонг.

Корейський автовиробник планує використовувати легкі, високоміцні матеріали для покращення акумуляторів та двигунів електромобіля. Спільні дослідження та розробки включають деталі з полімеру, армованого вуглецевим волокном. У Hyundai заявили, що партнерство щодо нових матеріалів відіграє «ключову роль у майбутній стратегії мобільності Групи». Ці матеріали будуть використані для вдосконалення електромобілів Hyundai, KIA та, ймовірно, Genesis.