Маєш питання? (097) 376-44-44

Залишити відгук

Краща оцінка
це відгук!

Залишаючи відгук Ви надаєте оцінку не тільки нашій компанії "Автошкола на ПОДІЛЛІ" але й оцінюєте коллектив. А най головніше, що допомагаєте майбутнім студентам обрати краще місце для навчання та підвищення кваліфікації.

Дякуємо, Вам за відгуки!


 • Аня Гуменна

  23 квітня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Задоволена автошколою на всі 100% та не шкодую, що вибрала саме її. Дякую викладачу ПДР за зрозумілу теорію, а інструктору з водіння за спокійні водіння та пояснення всього у найменших деталях. Буду рекомендувати всім.


 • Наталья БЕРЕЗЮК

  23 квітня 2021

  Очень доходчевое обучение, отличные преподаватели. Есть свой автодром, в отличии от других автошкол. Очень хорошее впечатление. Спасибо.


 • Александр Струк

  23 квітня 2021

  Навчання було легким та цікавим. Кожна тема розкрита максимально, якщо залишались запитання, навіть після занять з вами можуть залишитись та приділити час для роз’яснень. Зручно, що є ранкова група, також є можливість навчатись дистанційно.


 • Анна Прилипко

  13 травня 2021

  Дуже зодоволена що обрала саме цю автошколу, однозначно краща у Вінниці. Викладачі максимально доступно та відкрито пояснюють теми, хороші інструктори, які розкажуть все від А до Я. Є свій автодром, що є великим плюсом. Заняття були легкі, цікаві та веселі. Дякую Вам?


 • Олександра Дудник

  13 травня 2021

  Враження від навчання в автошколі дуже позитивні! Викладач теорії цікаво і доступно пояснює кожну тему, щось не зрозуміти просто неможливо. Інструктор дуже чітко та спокійно допомагає опанувати навички водіння. В цілому можна сказати, що викладачі ввічливі, компетентні - добре розуміються в своїй справі. Вартість навчання досить висока, але ціна відповідає якості навчання. Я отримала потрібні знання, які точно зможу використовувати в житті. Однозначно рекомендую «Автошкола на Поділлі».


 • Рекомендую цю автошколу! Якісно навчають та пояснюють. Всі екзамени по тестах і водінню здав з першого разу. Також хочу порекомендувати інструктора у якого я навчався - Рудь Руслан Анатолійович?. Чітко пояснює,все одразу стає зрозуміло. Тому якщо десь і здавати на права, то саме тут.


 • Щира подяка моєму інструктору Рудь Руслану Анатолійовичу!!!!!!! Справжній професіонал. Спокійний, терплячий,мудрий. Сто раз поясне . Самий крутий інструктор школи. Ви????! Дякую!!!!!! До речі теорію і практику здала з першого разу.


 • Олег Лещук

  12 червня 2021

  Автошкола мені дуже сподобалась, викладачі що вміють навчити правил, та інструктори, що вміють навчити керувати автомобілем


 • Іван Мельніков

  13 червня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання кандидатів у водії: починаючи від теорії до практики. Автошкола дає надзвичайно хорошу теоретичну підготовку, а також практичні навички водінню. Враження від навчання дуже позитивні усім рекомендую!


 • Анжела Бондурівська

  16 червня 2021

  Чудова автошкола, краща у Вінниці. Хороший викладач Гандурський В.І максимально доступно пояснює,дає теоритичну хорошу підготовку,інструктор Терешко А.В має терпіння ,що не мало важливо),спокійно пояснює.Уроки проходили цікаво та легко. Залишились тільки позитивні емоції. Дякую Вам.☺️


 • Владислав Муравський

  24 червня 2021

  Дуже хороша і якісна автошкола, у якій викладачі та інструктори за не великий термін добре пояснюють навчальний матеріал. Я залишився дуже задоволений. Рекомендую?


 • Дякую за навчання-чудова автошкола.Викладачі професіонали своєї справи.Всім рекомендую Автошколу на Поділлі !!!


 • Андрій Дзюба

  24 червня 2021

  Дякую викладачам автошколи та інструктору з водіння Едуарду Віталійовичу! Гарна організація та підхід до процесу навчання водіїв. Все зроблено для плідного навчання та здавання іспитів. Бажаю розвитку та процвітання! Буду рекомендувати вашу автошколу знайомим та друзям.


 • Євгеній Пастух

  26 червня 2021

  Проходив курс перенавчання з вищої категорії на C на нижчу категорію В. Все сподобалось. Викладач Едуард Віталійович вміло допоміг освоїти легковий автомобіль та допомагав позбутися моїх помилок при водінні. Автомобіль Рено Логан дуже сподобався. Іспит здав з першого разу. Чудова автошкола.Рекомендую!!!


 • Євгеній

  26 червня 2021

  Чудова автошкола. Швидко й якісно перенавчили на категорію В. Едуард Віталійович зрозуміло й швидко ознайомив з автомобілем Рено Логан.Іспит здав з першого разу.Автошколу рекомендую!!!


 • Дзюба Андрій

  29 червня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання. Величезна подяка моєму інструкторові Едуарду Віталійовичу за професіоналізм в навчанні, викладачам теорії за зрозумілу та грамотну подачу теоретичного матеріалу. Окремо хочу подякувати усім за терпіння, ввічливість і витримку, адже навчати інших - дуже нелегка робота! Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!


 • Рекомендую!Дуже крута автошкола по відношенню до учнів,зрозуміло і доцільно викладають як теорію так і практичні заняття! Від інструктора відчувалась нереальна підтримка та віра!Дякую Рудь Руслану за такий професіоналізм!Отримала водійські з першої спроби!


 • Андрій Дзюба

  10 липня 2021

  Чудова автошкола! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання, від теорії до практичних Хочу подякувати усім за терпіння, ввічливість і витримку, адже навчати інших - дуже нелегка робота! Окремо хочу подякувати моєму інструкторові Едуарду Віталійовичу! Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!


 • Андрій Дзюба

  10 липня 2021

  Чудова автошкола! Навчання легке та цікаве. Окремо хочу подякувати своєму інструкторові з водіння Едуарду Віталійовичу, за терпіння, високий професіоналізм під час навчання.


 • Навчання в автошколі було легким,цікавим і зрозумілим!Час пролетів непомітно.Велике дякую викладачу Антоненко Дмитру Сергійовичу за цікаві уроки теорії,кожен розділ ПДР детально розглядався і наводились приклади з реального життя, що допомагало краще зрозуміти теорію, а також інструктору Морванюку Едуарду Віталійовичу за терпіння, спокійне та чітке пояснення,якщо потрібно ще раз все детально розповість ,як діяти в даній ситуації.


 • Чудова автошкола, навчила правил дорожнього руху та їздити. Особливе дякую Едуарду Віталійовичу за плідну співпрацю.


 • Інна Гуцол група 106 В

  16 липня 2021

  Чудова автошкола! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання починаючи від теорії до практики.Білоус Валентин Олександрович , Дуже зрозуміло, грамотно та якісно проводить свої заняття, цікаво і доступно доносить матеріал ,відразу видно, що людина професіонал своєї праці.Величезна подяка інструкторові Червоняку Вадиму Миколайовичу за професіоналізм в навчанні, спокій і тактовність у спілкуванні, позитивне і дбайливе ставлення Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!!!


 • Самойленко Ірина

  04 серпня 2021

  Прийшла в дану автошколу на навчання з мінімальними знаннями ПДР і зовсім без досвіду водіння.. Дуже доступно викладають теорію, розжовують всі теми настільки, що все буде зрозуміло навіть для чайників.? Вічливі і що важливо, неймовірно терплячі інструктори з водіння. На всі 100% задоволена, що обрала саме вас!


 • Сама найкраща автошкола у Вінниці. Задоволений на 100%. Вчителі круті особливо з теорії Гандурський Віктор Іванович та з водіння Рудь Руслан Анатолієвич. Все пояснювали, те що незнав. Всім дякую та раджу Автошколу на поділлі.


 • Мирослава

  12 вересня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці ? добрі, кваліфіковані викладачі та інструктори, приємна атмосфера. Завдяки Антоненку Дмитру Сергійович ПДР вчити було легко і цікаво. Окрема подяка інструктору, Автодійчуку Андрію Васильовичу, за його терпіння, знання і поради. Дякую "Автошколі на Поділлі "! Іспити здала з першого разу!


 • Яна Деркач

  16 вересня 2021

  Дуже задоволена, що зробила вибір на користь цієї автошколи. Зручне розташування, цікаві та зрозумілі пояснення від викладача та інструктора, сучасні автомобілі. Дякую велике, за таку класну школу, буду рекомендувати своїм знайомим.


 • Юлія Богачук

  23 вересня 2021

  Впевнено рекомендую Автошколу на Поділлі всім знайомим та друзям. Тут викладають справжні професіонали та майстри своєї справи. Теорія ПДР і практика водіння - все легко, доступно, зрозуміло і цікаво. Велика подяка викладачу Антоненку Дмитру та інструктору Степаненко Олені. Ви - найкращі, справжні аси! Дякуючи вам я опанувала складні лабіринти правил дорожнього руху та отримала навички водіння авто. Успіху вам і процвітання!


 • Огромное спасибо, инструктору Олексею Ярославовичу и aвтошколе. Смело выбирайте инструктора Олексея, очень толковый инструктор. Спасибо автошколе за знания.


 • Найкраща автошкола! Обирала серед інших автошкіл Вінниці і дуже задоволена, що не помилилася у виборі. Доброзичливий колектив, сучасна матеріальна база, власний автодром. Дякую Антоненко Дмитру Сергійовичу за цікаві та зрозумілі теоретичні заняття. Величезна подяка інструктору Автодійчуку Андрію Васильовичу за безмежне терпіння, корисні поради, моральну підтримку, доброзичливість та гумор. Андрій Васильович – професіонал найвищого рівня! Усім рекомендую!


 • Анастасія

  26 жовтня 2021

  Щиро дякую інструктору Рудь Руслану Анатолійовичу!!! Усе пояснює спокійно, доступно, зрозуміло. За потреби перепитуйте незрозумілі моменти, і Вам ще раз і ще раз інструктор пояснять. Заняття пролітали неймовірно швидко та цікаво. Руслан Анатолійович завжди у доброму гуморі та з повагою відносить до учнів. Звертайтесь до Руслана Анатолійовича і Ви точно навчитесь їздити на автомобілі. P.S. До речі, інструктора також обирала за відгуками у інтернеті, і не пошкодувала))


 • Чудова автошкола!  Хороша підготовка і з теорії, і з практики. Сподобалося, що заняття з водіння не просто проходили, а була робота на результат.  Мене навчав  Дмитро Юрійович - досвідчений інструктор із безмежним терпінням))Спокійно та доступно все пояснює, уміє підтримати, знайти потрібний підхід. До всього ще бонусом–гарний позитивний настрій!  Велике спасибі!  Дай Бог вам всім здоров'я, терпіння та хороших учнів!


 • Анастасія

  23 листопада 2021

  Беззаперечно найкраща автошкола Вінниці! Навчання пройшло комфортно, легко та цікаво. Окрему подяку хочу висловити Антоненко Дмитру Сергійовичу за чітко та зрозуміло подану інформацію у лекціях та інструктору Гноянко Андрію Володимировичу за терпіння та підтримку. Буду рекомендувати саме цю автошколу всім.


 • Прекрасна школа,усім, хто хоче навчитись водінню-рекомендую!!!Завжди допоможуть зі всіма питаннями,все пояснюють,підскажуть,і завжди ідуть назустріч!Особиста подяка Дмитру Юрійовичу (інструктору),з легкістю бронюється бажаний час,повна віддача під час уроку та купа пояснень,що,до чого і як.Скажу від себе,здати екзамен з першого разу-це дійсно велика заслуга та подяка інструктору. Викладач-Гаврилюк В‘ячеслав,дуже гарно викладав всю інформацію,а головне зрозуміло,будь які питання та нюанси.


 • Прекрасна школа!!!Усім рекомендую. Навчання проходило легко,та зі всіма роз‘ясненнями.Особлива подяка Дмитру Юрійовичу,завжди бронюється бажаний час,повна віддача на уроці та багато пояснень що куди і як. Прекрасний інструктор!


 • Лілія Паламарчук

  26 листопада 2021

  Чудова автошкола. Ні на секунду не пошкодувала, що обрала саме вас. Заняття цікаві, жодного разу не пропустила. Професійні викладачі та інструктори, особлива подяка Гандурському Віктору Івановичу та Шиндеруку Сергію Анатолійовичу.


 • Найкраща школа у Вінниці! Окрема подяка викладачу В’ячеславу Миколайовичу, з яким усі ПДР вивчаються легко та інструктору Яхно Олексію Ярославовичу, який класно та зрозуміло навчає водінню: парковки, різні розвороти, маневри. Здала все з першого разу. Рекомендую!


 • Найкраща автошкола у Вінниці! Особлива подяка інструктору Олексію Ярославовичу - людина своєї справи. Наполегливий, пояснює все зрозуміло. З ним усі маневри виконуються з легкістю на вищому рівні. Здала водіння з першого разу!


 • Плюси: доступ до сайту з тестами. Привітні викладачі. Водіння проходила з інструктором Олександром( пояснив все чітко , на автодромі проблем не виникло, вчили їздити практично , не зупинялись біля кожного знаку і не зубрили його, що є очевидним плюсом З мінусів - постійні доплати. З бензином також були деякі нюанси талони можуть бути лише з гарантією на пів року, по картці не можна.


 • Тетяна Куца

  10 грудня 2021

  Починала вчитись водінню з "0". Обрала інструктора Олексія Яхно,і не помилилась. Він досвідчений,чемний,терплячий, розвіяв мій страх дороги. Безмежно дякую моєму інструктору. Здала іспит з першого разу.


 • Тетяна Куца

  10 грудня 2021

  Починала водіння з "0". Обрала інструктора Яхно Олексія,і не помилилась. Чемний,терплячий,досвідчений,розвіяв мій страх дороги. Дякую. !!!


 • Вікторія

  15 січня 2022

  Рекомендую! Кваліфіковані викладачі, навчальний процес організовано на вищому рівні. Дякую інструктору Рудь Руслану за терпіння і спокій! Заняття були цікаві, доступні та з гумором.


 • Фалінський Максим

  17 січня 2022

  Бажаєте, щоб вас керувати авто навчили? Скоріше йдіть в "Автошколу на Поділлі"! Викладачі навчать Правила знати, інструктора - машиною керувати, лікарі - людей рятувати, фахівці - всі випадки страхувати! І взагалі - дуже приємний та адекватний колектив професіоналів своєї справи, з чудовим почуттям гумору! Дякую за ці три чудових місяці спільної праці!!!


 • Фалінський Максим

  18 січня 2022

  Дякую колективу "Автошколи на Поділлі", команді професіоналів своєї справи, людям з чудовим почуттям гумору, за три місяці спільної праці! Інструкторам Дмитрам - за міцні нерви))), викладачу теорії Оксані Василівні - за наполегливість, роботу на результат та увагу до нас даже у неробочий час, викладачу медицини Олександру Володимировичу - за те, що навчив нас рятувати людей, фахівцю зі страхування Володимиру - за пояснення різниці між Цівілкою та КАСКО))! Наснаги Вам та подальших успіхів!


 • Автошкола просто супер! Дякую викладачам, які якісно та доступно викладають матеріал. Особлива подяка інструктору, який допомагає під час уроків водіння, що допомогло мені швидко опанувати автотранспорт.


 • Анастасія

  16 квітня 2022

  Однозначно найкраща автошкола Вінниці! Все продумано для зручності учня, легко і швидко навчаєшся. Дуже дякую викладачу з теорії Гандурському Віктору Івановичу за чіткі і грамотні лекції! І інструктору з водіння Морванюку Едуарду Віталійовичу за легке навчання і доступне пояснення!


 • Андрій Бондар

  19 квітня 2022

  Дякую школі за навчання. Навчальний матеріал і практика подається дуже якісно і що найголовніше дуже доступно. Є можливість прослухати інформацію повторно, так як вона залишається у записі. Наявність власного автодрому теж великий плюс, жодного разу не довелося чекати своєї черги. Особиста подяка Віктору Івановичу і Едуарду Віталієвичу за їх вклад у процес мого навчання.


 • Дякую школі за навчання. Навчальний матеріал і практика подається дуже якісно і що найголовніше дуже доступно. Є можливість прослухати інформацію повторно, так як вона залишається у записі. Наявність власного автодрому теж великий плюс, жодного разу не довелося чекати своєї черги. Особиста подяка Віктору Івановичу і Едуарду Віталієвичу за їх вклад у процес мого навчання.


 • Якщо Ви виберете Автошколу на Келецькій, то не пошкодуєте. Іспит здала з першого разу, я вважаю це велика заслуга інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. Він все спокійно пояснює, завжди підбадьорює. Я не пошкодувала , що вибрала цю автошколу і цього інструктора. Слава Україні!!!


 • Хочу подякувати Автошколі на Келецькій. В такий нелегкий час змогли організувати і продовжити навчання. Всім людям які вагаються в виборі автошколи, то не зволікайте і вибирайте цю. А на практиці заняття обов'язково записуйтеся до інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. Він гарно пояснює , ввічливий, а головне спокійний. Я не пошкодувала що вибрала цю автошколу і цього інструктора. Всі іспити здала з першого разу. Слава Україні!!!


 • Якщо хочете отримати водійське посвідчення тоді обирайте Автошколу на Келецькій. З власного досвіду рекомендую інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. З його підтримкою іспит здала з першого разу. ДЯКУЮ!!!


 • Якщо хочете отримати водійське посвідчення тоді обирайте Автошколу на Келецькій. З власного досвіду рекомендую інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. З його підтримкою іспит здала з першого разу. ДЯКУЮ!!!