Маєш питання? (097) 376-44-44

Залишити відгук

Краща оцінка
це відгук!

Залишаючи відгук Ви надаєте оцінку не тільки нашій компанії "Автошкола на ПОДІЛЛІ" але й оцінюєте коллектив. А най головніше, що допомагаєте майбутнім студентам обрати краще місце для навчання та підвищення кваліфікації.

Дякуємо, Вам за відгуки!


 • Аня Гуменна

  23 квітня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Задоволена автошколою на всі 100% та не шкодую, що вибрала саме її. Дякую викладачу ПДР за зрозумілу теорію, а інструктору з водіння за спокійні водіння та пояснення всього у найменших деталях. Буду рекомендувати всім.


 • Наталья БЕРЕЗЮК

  23 квітня 2021

  Очень доходчевое обучение, отличные преподаватели. Есть свой автодром, в отличии от других автошкол. Очень хорошее впечатление. Спасибо.


 • Александр Струк

  23 квітня 2021

  Навчання було легким та цікавим. Кожна тема розкрита максимально, якщо залишались запитання, навіть після занять з вами можуть залишитись та приділити час для роз’яснень. Зручно, що є ранкова група, також є можливість навчатись дистанційно.


 • Анна Прилипко

  13 травня 2021

  Дуже зодоволена що обрала саме цю автошколу, однозначно краща у Вінниці. Викладачі максимально доступно та відкрито пояснюють теми, хороші інструктори, які розкажуть все від А до Я. Є свій автодром, що є великим плюсом. Заняття були легкі, цікаві та веселі. Дякую Вам😊


 • Олександра Дудник

  13 травня 2021

  Враження від навчання в автошколі дуже позитивні! Викладач теорії цікаво і доступно пояснює кожну тему, щось не зрозуміти просто неможливо. Інструктор дуже чітко та спокійно допомагає опанувати навички водіння. В цілому можна сказати, що викладачі ввічливі, компетентні - добре розуміються в своїй справі. Вартість навчання досить висока, але ціна відповідає якості навчання. Я отримала потрібні знання, які точно зможу використовувати в житті. Однозначно рекомендую «Автошкола на Поділлі».


 • Рекомендую цю автошколу! Якісно навчають та пояснюють. Всі екзамени по тестах і водінню здав з першого разу. Також хочу порекомендувати інструктора у якого я навчався - Рудь Руслан Анатолійович👍. Чітко пояснює,все одразу стає зрозуміло. Тому якщо десь і здавати на права, то саме тут.


 • Щира подяка моєму інструктору Рудь Руслану Анатолійовичу!!!!!!! Справжній професіонал. Спокійний, терплячий,мудрий. Сто раз поясне . Самий крутий інструктор школи. Ви👍👍👍👍! Дякую!!!!!! До речі теорію і практику здала з першого разу.


 • Олег Лещук

  12 червня 2021

  Автошкола мені дуже сподобалась, викладачі що вміють навчити правил, та інструктори, що вміють навчити керувати автомобілем


 • Іван Мельніков

  13 червня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання кандидатів у водії: починаючи від теорії до практики. Автошкола дає надзвичайно хорошу теоретичну підготовку, а також практичні навички водінню. Враження від навчання дуже позитивні усім рекомендую!


 • Анжела Бондурівська

  16 червня 2021

  Чудова автошкола, краща у Вінниці. Хороший викладач Гандурський В.І максимально доступно пояснює,дає теоритичну хорошу підготовку,інструктор Терешко А.В має терпіння ,що не мало важливо),спокійно пояснює.Уроки проходили цікаво та легко. Залишились тільки позитивні емоції. Дякую Вам.☺️