Маєш питання? (073) 077-41-18

Залишити відгук

Краща оцінка
це відгук!

Залишаючи відгук Ви надаєте оцінку не тільки нашій компанії "Автошкола на ПОДІЛЛІ" але й оцінюєте коллектив. А най головніше, що допомагаєте майбутнім студентам обрати краще місце для навчання та підвищення кваліфікації.

Дякуємо, Вам за відгуки!


 • Аня Гуменна

  23 квітня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Задоволена автошколою на всі 100% та не шкодую, що вибрала саме її. Дякую викладачу ПДР за зрозумілу теорію, а інструктору з водіння за спокійні водіння та пояснення всього у найменших деталях. Буду рекомендувати всім.


 • Наталья БЕРЕЗЮК

  23 квітня 2021

  Очень доходчевое обучение, отличные преподаватели. Есть свой автодром, в отличии от других автошкол. Очень хорошее впечатление. Спасибо.


 • Александр Струк

  23 квітня 2021

  Навчання було легким та цікавим. Кожна тема розкрита максимально, якщо залишались запитання, навіть після занять з вами можуть залишитись та приділити час для роз’яснень. Зручно, що є ранкова група, також є можливість навчатись дистанційно.


 • Анна Прилипко

  13 травня 2021

  Дуже зодоволена що обрала саме цю автошколу, однозначно краща у Вінниці. Викладачі максимально доступно та відкрито пояснюють теми, хороші інструктори, які розкажуть все від А до Я. Є свій автодром, що є великим плюсом. Заняття були легкі, цікаві та веселі. Дякую Вам?


 • Олександра Дудник

  13 травня 2021

  Враження від навчання в автошколі дуже позитивні! Викладач теорії цікаво і доступно пояснює кожну тему, щось не зрозуміти просто неможливо. Інструктор дуже чітко та спокійно допомагає опанувати навички водіння. В цілому можна сказати, що викладачі ввічливі, компетентні - добре розуміються в своїй справі. Вартість навчання досить висока, але ціна відповідає якості навчання. Я отримала потрібні знання, які точно зможу використовувати в житті. Однозначно рекомендую «Автошкола на Поділлі».


 • Рекомендую цю автошколу! Якісно навчають та пояснюють. Всі екзамени по тестах і водінню здав з першого разу. Також хочу порекомендувати інструктора у якого я навчався - Рудь Руслан Анатолійович?. Чітко пояснює,все одразу стає зрозуміло. Тому якщо десь і здавати на права, то саме тут.


 • Щира подяка моєму інструктору Рудь Руслану Анатолійовичу!!!!!!! Справжній професіонал. Спокійний, терплячий,мудрий. Сто раз поясне . Самий крутий інструктор школи. Ви????! Дякую!!!!!! До речі теорію і практику здала з першого разу.


 • Олег Лещук

  12 червня 2021

  Автошкола мені дуже сподобалась, викладачі що вміють навчити правил, та інструктори, що вміють навчити керувати автомобілем


 • Іван Мельніков

  13 червня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання кандидатів у водії: починаючи від теорії до практики. Автошкола дає надзвичайно хорошу теоретичну підготовку, а також практичні навички водінню. Враження від навчання дуже позитивні усім рекомендую!


 • Анжела Бондурівська

  16 червня 2021

  Чудова автошкола, краща у Вінниці. Хороший викладач Гандурський В.І максимально доступно пояснює,дає теоритичну хорошу підготовку,інструктор Терешко А.В має терпіння ,що не мало важливо),спокійно пояснює.Уроки проходили цікаво та легко. Залишились тільки позитивні емоції. Дякую Вам.☺️


 • Владислав Муравський

  24 червня 2021

  Дуже хороша і якісна автошкола, у якій викладачі та інструктори за не великий термін добре пояснюють навчальний матеріал. Я залишився дуже задоволений. Рекомендую?


 • Дякую за навчання-чудова автошкола.Викладачі професіонали своєї справи.Всім рекомендую Автошколу на Поділлі !!!


 • Андрій Дзюба

  24 червня 2021

  Дякую викладачам автошколи та інструктору з водіння Едуарду Віталійовичу! Гарна організація та підхід до процесу навчання водіїв. Все зроблено для плідного навчання та здавання іспитів. Бажаю розвитку та процвітання! Буду рекомендувати вашу автошколу знайомим та друзям.


 • Євгеній Пастух

  26 червня 2021

  Проходив курс перенавчання з вищої категорії на C на нижчу категорію В. Все сподобалось. Викладач Едуард Віталійович вміло допоміг освоїти легковий автомобіль та допомагав позбутися моїх помилок при водінні. Автомобіль Рено Логан дуже сподобався. Іспит здав з першого разу. Чудова автошкола.Рекомендую!!!


 • Євгеній

  26 червня 2021

  Чудова автошкола. Швидко й якісно перенавчили на категорію В. Едуард Віталійович зрозуміло й швидко ознайомив з автомобілем Рено Логан.Іспит здав з першого разу.Автошколу рекомендую!!!


 • Дзюба Андрій

  29 червня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання. Величезна подяка моєму інструкторові Едуарду Віталійовичу за професіоналізм в навчанні, викладачам теорії за зрозумілу та грамотну подачу теоретичного матеріалу. Окремо хочу подякувати усім за терпіння, ввічливість і витримку, адже навчати інших - дуже нелегка робота! Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!


 • Рекомендую!Дуже крута автошкола по відношенню до учнів,зрозуміло і доцільно викладають як теорію так і практичні заняття! Від інструктора відчувалась нереальна підтримка та віра!Дякую Рудь Руслану за такий професіоналізм!Отримала водійські з першої спроби!


 • Андрій Дзюба

  10 липня 2021

  Чудова автошкола! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання, від теорії до практичних Хочу подякувати усім за терпіння, ввічливість і витримку, адже навчати інших - дуже нелегка робота! Окремо хочу подякувати моєму інструкторові Едуарду Віталійовичу! Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!


 • Андрій Дзюба

  10 липня 2021

  Чудова автошкола! Навчання легке та цікаве. Окремо хочу подякувати своєму інструкторові з водіння Едуарду Віталійовичу, за терпіння, високий професіоналізм під час навчання.


 • Навчання в автошколі було легким,цікавим і зрозумілим!Час пролетів непомітно.Велике дякую викладачу Антоненко Дмитру Сергійовичу за цікаві уроки теорії,кожен розділ ПДР детально розглядався і наводились приклади з реального життя, що допомагало краще зрозуміти теорію, а також інструктору Морванюку Едуарду Віталійовичу за терпіння, спокійне та чітке пояснення,якщо потрібно ще раз все детально розповість ,як діяти в даній ситуації.


 • Чудова автошкола, навчила правил дорожнього руху та їздити. Особливе дякую Едуарду Віталійовичу за плідну співпрацю.


 • Інна Гуцол група 106 В

  16 липня 2021

  Чудова автошкола! Дуже гарна організація і підхід до процесу навчання починаючи від теорії до практики.Білоус Валентин Олександрович , Дуже зрозуміло, грамотно та якісно проводить свої заняття, цікаво і доступно доносить матеріал ,відразу видно, що людина професіонал своєї праці.Величезна подяка інструкторові Червоняку Вадиму Миколайовичу за професіоналізм в навчанні, спокій і тактовність у спілкуванні, позитивне і дбайливе ставлення Бажаю колективу і автошколі успіхів і процвітання!!!


 • Самойленко Ірина

  04 серпня 2021

  Прийшла в дану автошколу на навчання з мінімальними знаннями ПДР і зовсім без досвіду водіння.. Дуже доступно викладають теорію, розжовують всі теми настільки, що все буде зрозуміло навіть для чайників.? Вічливі і що важливо, неймовірно терплячі інструктори з водіння. На всі 100% задоволена, що обрала саме вас!


 • Сама найкраща автошкола у Вінниці. Задоволений на 100%. Вчителі круті особливо з теорії Гандурський Віктор Іванович та з водіння Рудь Руслан Анатолієвич. Все пояснювали, те що незнав. Всім дякую та раджу Автошколу на поділлі.


 • Мирослава

  12 вересня 2021

  Найкраща автошкола у Вінниці ? добрі, кваліфіковані викладачі та інструктори, приємна атмосфера. Завдяки Антоненку Дмитру Сергійович ПДР вчити було легко і цікаво. Окрема подяка інструктору, Автодійчуку Андрію Васильовичу, за його терпіння, знання і поради. Дякую "Автошколі на Поділлі "! Іспити здала з першого разу!


 • Яна Деркач

  16 вересня 2021

  Дуже задоволена, що зробила вибір на користь цієї автошколи. Зручне розташування, цікаві та зрозумілі пояснення від викладача та інструктора, сучасні автомобілі. Дякую велике, за таку класну школу, буду рекомендувати своїм знайомим.


 • Юлія Богачук

  23 вересня 2021

  Впевнено рекомендую Автошколу на Поділлі всім знайомим та друзям. Тут викладають справжні професіонали та майстри своєї справи. Теорія ПДР і практика водіння - все легко, доступно, зрозуміло і цікаво. Велика подяка викладачу Антоненку Дмитру та інструктору Степаненко Олені. Ви - найкращі, справжні аси! Дякуючи вам я опанувала складні лабіринти правил дорожнього руху та отримала навички водіння авто. Успіху вам і процвітання!


 • Огромное спасибо, инструктору Олексею Ярославовичу и aвтошколе. Смело выбирайте инструктора Олексея, очень толковый инструктор. Спасибо автошколе за знания.


 • Найкраща автошкола! Обирала серед інших автошкіл Вінниці і дуже задоволена, що не помилилася у виборі. Доброзичливий колектив, сучасна матеріальна база, власний автодром. Дякую Антоненко Дмитру Сергійовичу за цікаві та зрозумілі теоретичні заняття. Величезна подяка інструктору Автодійчуку Андрію Васильовичу за безмежне терпіння, корисні поради, моральну підтримку, доброзичливість та гумор. Андрій Васильович – професіонал найвищого рівня! Усім рекомендую!


 • Анастасія

  26 жовтня 2021

  Щиро дякую інструктору Рудь Руслану Анатолійовичу!!! Усе пояснює спокійно, доступно, зрозуміло. За потреби перепитуйте незрозумілі моменти, і Вам ще раз і ще раз інструктор пояснять. Заняття пролітали неймовірно швидко та цікаво. Руслан Анатолійович завжди у доброму гуморі та з повагою відносить до учнів. Звертайтесь до Руслана Анатолійовича і Ви точно навчитесь їздити на автомобілі. P.S. До речі, інструктора також обирала за відгуками у інтернеті, і не пошкодувала))


 • Чудова автошкола!  Хороша підготовка і з теорії, і з практики. Сподобалося, що заняття з водіння не просто проходили, а була робота на результат.  Мене навчав  Дмитро Юрійович - досвідчений інструктор із безмежним терпінням))Спокійно та доступно все пояснює, уміє підтримати, знайти потрібний підхід. До всього ще бонусом–гарний позитивний настрій!  Велике спасибі!  Дай Бог вам всім здоров'я, терпіння та хороших учнів!


 • Анастасія

  23 листопада 2021

  Беззаперечно найкраща автошкола Вінниці! Навчання пройшло комфортно, легко та цікаво. Окрему подяку хочу висловити Антоненко Дмитру Сергійовичу за чітко та зрозуміло подану інформацію у лекціях та інструктору Гноянко Андрію Володимировичу за терпіння та підтримку. Буду рекомендувати саме цю автошколу всім.


 • Прекрасна школа,усім, хто хоче навчитись водінню-рекомендую!!!Завжди допоможуть зі всіма питаннями,все пояснюють,підскажуть,і завжди ідуть назустріч!Особиста подяка Дмитру Юрійовичу (інструктору),з легкістю бронюється бажаний час,повна віддача під час уроку та купа пояснень,що,до чого і як.Скажу від себе,здати екзамен з першого разу-це дійсно велика заслуга та подяка інструктору. Викладач-Гаврилюк В‘ячеслав,дуже гарно викладав всю інформацію,а головне зрозуміло,будь які питання та нюанси.


 • Прекрасна школа!!!Усім рекомендую. Навчання проходило легко,та зі всіма роз‘ясненнями.Особлива подяка Дмитру Юрійовичу,завжди бронюється бажаний час,повна віддача на уроці та багато пояснень що куди і як. Прекрасний інструктор!


 • Лілія Паламарчук

  26 листопада 2021

  Чудова автошкола. Ні на секунду не пошкодувала, що обрала саме вас. Заняття цікаві, жодного разу не пропустила. Професійні викладачі та інструктори, особлива подяка Гандурському Віктору Івановичу та Шиндеруку Сергію Анатолійовичу.


 • Найкраща школа у Вінниці! Окрема подяка викладачу В’ячеславу Миколайовичу, з яким усі ПДР вивчаються легко та інструктору Яхно Олексію Ярославовичу, який класно та зрозуміло навчає водінню: парковки, різні розвороти, маневри. Здала все з першого разу. Рекомендую!


 • Найкраща автошкола у Вінниці! Особлива подяка інструктору Олексію Ярославовичу - людина своєї справи. Наполегливий, пояснює все зрозуміло. З ним усі маневри виконуються з легкістю на вищому рівні. Здала водіння з першого разу!


 • Плюси: доступ до сайту з тестами. Привітні викладачі. Водіння проходила з інструктором Олександром( пояснив все чітко , на автодромі проблем не виникло, вчили їздити практично , не зупинялись біля кожного знаку і не зубрили його, що є очевидним плюсом З мінусів - постійні доплати. З бензином також були деякі нюанси талони можуть бути лише з гарантією на пів року, по картці не можна.


 • Тетяна Куца

  10 грудня 2021

  Починала вчитись водінню з "0". Обрала інструктора Олексія Яхно,і не помилилась. Він досвідчений,чемний,терплячий, розвіяв мій страх дороги. Безмежно дякую моєму інструктору. Здала іспит з першого разу.


 • Тетяна Куца

  10 грудня 2021

  Починала водіння з "0". Обрала інструктора Яхно Олексія,і не помилилась. Чемний,терплячий,досвідчений,розвіяв мій страх дороги. Дякую. !!!


 • Вікторія

  15 січня 2022

  Рекомендую! Кваліфіковані викладачі, навчальний процес організовано на вищому рівні. Дякую інструктору Рудь Руслану за терпіння і спокій! Заняття були цікаві, доступні та з гумором.


 • Фалінський Максим

  17 січня 2022

  Бажаєте, щоб вас керувати авто навчили? Скоріше йдіть в "Автошколу на Поділлі"! Викладачі навчать Правила знати, інструктора - машиною керувати, лікарі - людей рятувати, фахівці - всі випадки страхувати! І взагалі - дуже приємний та адекватний колектив професіоналів своєї справи, з чудовим почуттям гумору! Дякую за ці три чудових місяці спільної праці!!!


 • Фалінський Максим

  18 січня 2022

  Дякую колективу "Автошколи на Поділлі", команді професіоналів своєї справи, людям з чудовим почуттям гумору, за три місяці спільної праці! Інструкторам Дмитрам - за міцні нерви))), викладачу теорії Оксані Василівні - за наполегливість, роботу на результат та увагу до нас даже у неробочий час, викладачу медицини Олександру Володимировичу - за те, що навчив нас рятувати людей, фахівцю зі страхування Володимиру - за пояснення різниці між Цівілкою та КАСКО))! Наснаги Вам та подальших успіхів!


 • Автошкола просто супер! Дякую викладачам, які якісно та доступно викладають матеріал. Особлива подяка інструктору, який допомагає під час уроків водіння, що допомогло мені швидко опанувати автотранспорт.


 • Анастасія

  16 квітня 2022

  Однозначно найкраща автошкола Вінниці! Все продумано для зручності учня, легко і швидко навчаєшся. Дуже дякую викладачу з теорії Гандурському Віктору Івановичу за чіткі і грамотні лекції! І інструктору з водіння Морванюку Едуарду Віталійовичу за легке навчання і доступне пояснення!


 • Андрій Бондар

  19 квітня 2022

  Дякую школі за навчання. Навчальний матеріал і практика подається дуже якісно і що найголовніше дуже доступно. Є можливість прослухати інформацію повторно, так як вона залишається у записі. Наявність власного автодрому теж великий плюс, жодного разу не довелося чекати своєї черги. Особиста подяка Віктору Івановичу і Едуарду Віталієвичу за їх вклад у процес мого навчання.


 • Дякую школі за навчання. Навчальний матеріал і практика подається дуже якісно і що найголовніше дуже доступно. Є можливість прослухати інформацію повторно, так як вона залишається у записі. Наявність власного автодрому теж великий плюс, жодного разу не довелося чекати своєї черги. Особиста подяка Віктору Івановичу і Едуарду Віталієвичу за їх вклад у процес мого навчання.


 • Якщо Ви виберете Автошколу на Келецькій, то не пошкодуєте. Іспит здала з першого разу, я вважаю це велика заслуга інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. Він все спокійно пояснює, завжди підбадьорює. Я не пошкодувала , що вибрала цю автошколу і цього інструктора. Слава Україні!!!


 • Хочу подякувати Автошколі на Келецькій. В такий нелегкий час змогли організувати і продовжити навчання. Всім людям які вагаються в виборі автошколи, то не зволікайте і вибирайте цю. А на практиці заняття обов'язково записуйтеся до інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. Він гарно пояснює , ввічливий, а головне спокійний. Я не пошкодувала що вибрала цю автошколу і цього інструктора. Всі іспити здала з першого разу. Слава Україні!!!


 • Родіон Слюсар

  12 травня 2022

  Все чудово. На теоретичних та практичних заняттях завжди було цікаво та все зрозуміло.


 • Якщо хочете отримати водійське посвідчення тоді обирайте Автошколу на Келецькій. З власного досвіду рекомендую інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. З його підтримкою іспит здала з першого разу. ДЯКУЮ!!!


 • Наталія

  16 травня 2022

  Іспит здано. Щиро дякую колективу професіоналів «Автошколи на Поділлі» за якісне навчання. Особливо інструктору з водіння Яхно Олексію Ярославовичу. Школа обладнана всім необхідним для отримання теоретичних і практичних знань керування автомобілем. Рекомендую для навчання, ви найкращі.


 • Геннадій

  08 червня 2022

  Дякую школі за навчання. Навчальний матеріал і практика подається дуже якісно і що найголовніше дуже доступно. Є можливість прослухати інформацію повторно, так як вона залишається у записі. Наявність власного автодрому теж великий плюс, жодного разу не довелося чекати своєї черги. Особиста подяка Віктору Івановичу і Едуарду Віталієвичу за їх вклад у процес мого навчання.


 • Чудова автошкола. Викладач з теорії виконав своє завдання на 100%. Дякую викладачу з медицини за цікаву лекцію та розбір проблемних питань. Окрема подяка Едуарду Віталійовичу за його старанність, розуміння, пояснення будь-яких моїх питання та бажання навчити. Якщо обирати найкращого інструктора з водіння, то це тільки Едуард Віталійович.


 • Від навчання отримала лише задоволення! Пояснення та практика доступно, зрозуміло, завжди цікаво. Завжди відчувається підтримка викладачів та інструкторів. Щира рекомендація!


 • Дякую професіоналам своєї справи на Академічному за посвідчення водія!!! Валентину Олександровичу за доступне і детальне подання теорії , розглядання різних нюансів кожного правила . Заняття завжди були цікаві, наповнені прикладами для якнайкращого розуміння учнями. Інструктору Олегу Олександровичу за терпляче і доступне пояснення, за те що знаходите правильний підхід до кожного та навчаєте їздити без страху і з задоволенням. Ви дуже хороший інструктор по всім міркам.


 • Після закінчення школи я склала іспит з 1-го разу! Це все завдяки інструктору - Едуарду Віталійовичу. Це не лише справжній професіонал, а й надзвичайно приємна, позитивна та хороша людина. Я дуже вдячна за підтримку та терпіння, за те, що завжди спокійно реагував, коли я робила дурниці, допомагав зібратися у складних ситуаціях та пояснював теорію по декілька разів. Дякую вам)


 • Хочу подякувати, Автошколі на Поділі. Окремо хочу виділити Пацан Оксану Василівну - викладач правил дорожнього руху. Доступно, зрозуміло, достатньо швидко, а головне результативно. Також хочеться виокремити інструктора з водіння Яхно Олексія Ярославовича. Комфортно, якісно, інформаційно, безпечно, терпляче та з успіхами за кермом - саме так можна описати роботу Олексія Ярославовича. Дякую усім хто навчав)


 • Вячеслав

  29 липня 2022

  Навчанням в школі більше ніж задоволений. Дають можливість і сприяють навчанню. Для цього є всі необхідні умови. Навчання практики на вищому рівні. Дякую за досвід!


 • Навчанням дуже заоволена! Сергій Володимирович Таєнчук - найкращий вчитель з водіння, якого можна собі уявити! Спокійний, з гарним почуттям гумору, вміє адекватно пояснити так, що зрозуміє навіть тупенький. Я дуже дуже вдячна за кожне наше водіння і назавжди залишу тільки найкращі спогади про наші уроки! Людина з великої букви!


 • Автошкола на Поділлі найкраща!!!Найкращі вчителі та інструктори!!Особливе величезне дякую інструктору Іванов Олександр Віталійович!!! НАЙКРАЩИЙ!!! Індивідуальний підхід!!!Має талант навчити будь кого+ сталеві нерви!!! Завжди цікаво і легко!!!)) Всім рекомендую!!!


 • Автошкола на Поділлі найкраща!!!Найкращі вчителі та інструктори!!Особливе величезне дякую інструктору Іванов Олександр Віталійович!!! НАЙКРАЩИЙ!!! Індивідуальний підхід!!!Має талант навчити будь кого+ сталеві нерви!!! Завжди цікаво і легко!!!)) Всім рекомендую!!!


 • Олександр

  02 вересня 2022

  Автошкола на 5/5. Добре готують як до іспитів в СЦ, так і до самостійного водіння в реальних умовах. По теорії - викладав В'ячеслав Гаврилюк - жодних нарікань, все чітко та професійно. Дуже зручно, що всі лекціі записуються у скайпі і їх потім можна переглядати в будь-який час.


 • Олександр

  02 вересня 2022

  Особлива подяка інструктору (Руслан Рудь): це дійсно професіонал з великої літери, процесс навчання ідеально-показовий, починаючи з навичок поясняти складні для новачків речі простими словами, закінчуючи почуттям гумору та загальною атмосферою на уроках. Все дуже круто )


 • Щойно завершила навчання в автошколі на Поділлі та отримала не лише водійське посвідчення, а й цінні вміння та навички водіння автомобіля в різних умовах. Білоус Валентин Олександрович зрозуміло, грамотно та якісно проводить свої заняття, цікаво і доступно доносить матеріал. Окрема подяка інструктору Кулькову Денису Сергійовичу за терпіння, ввічливість і витримку.


 • Владиславв

  21 жовтня 2022

  Після навчання залишилися лише позитивні емоції. Дружня атмосфера, лекції змістовні, великий плюс, що можна підключатися онлайн, якщо не виходить з'явитись очно, матеріал подано структуровано та в доступній формі. Якщо уважно слухати лекції, то теорію здати легко з першого разу навіть без помилок. Окреме дякую викладачу теоретичного матеріалу Медвецькому Сергію Станіславовичу. Професіонал своєї справи. Навчання пройшло чудово, рекомендую Автошколу на Поділлі!


 • Ірина Коломійчук

  21 жовтня 2022

  Дякую автошколі на Поділлі! Коли йшла, то думала, як післи роботи, 5 днів на тиждень, по 3 години зможу висидіти цілий місяць і щей навчатись, але виявилось це легко та цікаво, особливо з таким чудовим викладачем Оксаною Василівною, яка дуже доступно все пояснює і хвилюється разом з тобою на всіх екзаменах. Найкращих Вам учнів!


 • Дуже вдячна Автошколі На Поділлі та Оксані Василівні дуже приємний привітний персонал ,підтримка та віра в себе там гарантована! Найкраща автошкола . Дякую за навчання теорії ПДР Сергію Станіславовичу - найкращий вчитель ,все чітко зрозуміло ☺️ Я рада що потрапила саме до Вас .


 • Владислав

  02 листопада 2022

  Все доступно, швидко, лаконічно. Дякую автошколі за гарну теоретичну і практичну базу. Особлива подяка Вівтоненко Максиму Михайловичу за гарну практичну базу - склав практичний іспит з першого разу без помилок.


 • Анастасія

  14 грудня 2022

  Дуже задоволена навчанням в автошколі. Не пошкодувала ні хвилини, що вибрала саме її. Навчання пройшло настільки легко, що навіть не помітила як пройшов час. Дякую викладачу теорії Олені Миколаївні за цікаве викладення матеріалу. Хочу всііім порекомендувати інструктора Терешко Андрія Васильовича. Спокійно, чітко все пояснює. Заняття просто були в каайф. Дякую за підтримку та віру в мене ))) І теорію і практику здала з першої спроби ☺️


 • Проходила в даній автошколі перепідготовку до категорії "А". І хочу Вам сказати, що жодного разу на пошкодувала, що вибрала саме її! Із плюсів особисто для мене: наявність особистого майданчика із освітленням, а також дуже хороший інструктор. Він спокійно і чітко все пояснював, якщо виникали якість проблеми, і взагалі задавав на заняттях круту атмосферу.Тому... Андрій, дякую Вам велике ще раз! :) Якщо захочу здавати на категорію "А1", то вже без вагань знаю, куди звернусь. Дякую!


 • Дуже задоволена навчанням . Ви неймовірні. Рада, що обрала саме Вашу автошколу. Окремо хочу подякувати викладачу з теорії Оксані Василівні , та інструктору Олексію Ярославовичу - ви спеціалісти вищого рівня. Навчатись у Вас саме задоволення. Рекомендую!


 • Діана Вітенко

  31 грудня 2022

  Дуже дякую автошколі, навчалась у філії на Келецькій!! Вдячна викладачу Гринчук Олені Дмитрівна за знання, якісні лекції. Інформація подавалась доступно, цікаво і сприймалась, не дивлячись на вечірній післяробочий час та тригодинну лекцію. Також окрема подяка інструктору (Яхно Олексій Ярославович) за терпіння, якісне пояснення, довіру за кермом. Що особливо цінне - підбадьорення перед іспитом та впевненість у вмінні !!! Звісно радитиму автошколу знайомим


 • Дуже вдячна автошколі за знання! Особлива подяка викладачу Гринчук Олені Дмитрівні за доступне та цікаве подання інформації, яка сприймається навіть після робочого дня ! Також дякую інструктору Яхно Олексію Ярославовичу за терпіння, підбадьорення перед іспитом та якісні вміння!


 • Олександр

  08 січня 2023

  Дуже задоволений навчанням, дуже приємний вчитель Віктор Іванович та інструктор Едуард. Раджу без сумнівів обирати цих людей, якщо хочете навчитись якісно водити авто.


 • Кривонос Катерина

  07 лютого 2023

  Чудова автошкола, дуже задоволена що навчалася саме тут. Лекції проводив Антоненко Дмитро, він справжній професіонал, заняття проходили цікаво і доступно. Здала теорію без жодної помилки. Велика вдячність інструкторам Морванюку Едуарду Віталійовичу та Терешку Андрію Васильовичу. Це справжні професіонали! Ніколи не думала що зможу здати з першого разу, але з таким якісним навчанням це стало реальністю. Інструктори з терпінням і спокоєм пояснюють все. Рекомендую всім цю автошколу!


 • Олена Ткачук

  08 лютого 2023

  Іспит складено!!!Велика подяка автошколі за найкращих викладачів:Гринчук Олена Дмитріївна та Терешко Андрій Васильович.Ваш великий досвід і бажання допомогти,навчити - безцінні!Безмежна вдячність!🫶Однозначно рекомендую👍


 • Найкраща автошкола. Велике дякую Оксані Василівні за роз‘яснення та підготовку до теоретичного іспиту. І особливе ДЯКУЮ найкращому інструктору Терешко Андрію Васильовичу, за найдоступнішу підготовку до іспиту в Сервісному центрі.


 • Володимир

  05 березня 2023

  Дякую Вячеславу Миколайовичу Гаврилюку та Василю Васильовичу Завальнюку за позитивну мотивацію та терпіння протягом всього курсу навчання. Ваша вимогливість це наша безпека на дорозі. Успіхів всьому колективу школи.


 • Тетяна Куцак

  28 квітня 2023

  Сьогодні склала практичний іспит і отримала посвідчення водія! І хотіла б подякувати викладачам Пацан Оксані Василівні за доступно і зрозуміло викладену теорію та Терешко Андрію Васильовичу за спокійне навчання з поясненням і терпінням! Прекрасні викладачі, рекомендую! Завдяки ним всі іспити склала з першого разу!


 • Дуже приємно було спілкуватися і навчатися теоретичному матеріалу у викладача Наталя Василівна. Доступно і чітко донесла інформацію до студентів, навіть з ноткою гумору, що не мало важно. Оксана Василівна своєчасно надала важливу інформацію. Вражена дружелюбним відношенням, підтримкою та позитивним настроєм колективу. Щиро дякую вам за приємне враження яке залишилося від спілкування з вами. Буду неодмінно радити проходити навчання у вашій автошколі.


 • Велике дякую моєму інструктору, Вівтоненку Максиму Михайловичу, хороша людига, добре пояснює, з ним комфортно проводити час. РЕКОМЕНДУЮ!!!


 • Пройшовши навчання та склавши всі іспити,хочу подякувати Адміністрації школи,за круту організацію всіх процесів навчання. Окрема подяка Медвецькому Сергію Станіславовичу за доступне та цікаве подання лекцій.Курс теорії пройшов на одному диханні. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ найкращому інструктору Шпак Олександру.За круті та веселі заняття,за терпіння та величезну підтримку і віру.


 • Навчанням у «Автошкола на Поділлі» дуже задоволена! Щиро дякую за професійний підхід до кожного учня. Особлива подяка Автодійчуку Андрію Васильовичу, практичні заняття були професійно змістовні - все детально, спокійно, виважено і тактовно. Дякую за знання, навички і Ваше терпіння!


 • Навчався в Могльов Подільській філії все чудово викладачі привітні та добрі навчаня доступне всі іспити здав з першого разу класи чудово осначині та просторіні нові та преміальні автомобілі всім рекомендую проходив практику водіня в Стрільця Вадима чудовий та приємний в співекувані викладач рекомендую 👍


 • Однозначно рекомендую, завдяки інструктору Андрію з першого разу і без зайвого хвилювання здала на категорію А. Велике дякую))


 • Щиро дякую Гринчук Олені Дмитрівні - викладачеві теоретичного курсу за доступну та цікаву подачу матеріалу! Теорію здала на відмінно! Особлива подяка найкращому автоінструктор - Яхно Олексію Ярославовичу за терпіння, розуміння, доброту, теплоту, залізні нерви (як я не раз наголошувала)! Завдяки Вашій неймовірній підтримці на "всіх етапах" я отримала посвідчення водія! Як Ви написали потім "взяла права з боєм"! На водіння завжди йшла, як на свято! Вдячних учнів Вам, Олексію!


 • Анастасія Мельник

  26 червня 2023

  З вибором автошколи у місті Козятин не помилилась, залишилась максимально задоволеною! Все чітко працює, завжди все пояснять і дадуть відповіді. Дякую Миколі Миколайовичу за його підхід до вивчення теоретичної частини. Здала з першого разу.
Окремо дякую своєму інструктору з водіння Олегу Анатолійовичу.З ним легко та комфортно їздити, дуже гарний спеціаліст своєї справи. Рекомендую!:)


 • Анастасія Мельник

  26 червня 2023

  З вибором автошколи у місті Козятин не помилилась, залишилась максимально задоволеною! Все чітко працює, завжди все пояснять і дадуть відповіді. Дякую Миколі Миколайовичу за його підхід до вивчення теоретичної частини. Здала з першого разу.
Окремо дякую своєму інструктору з водіння Олегу Анатолійовичу.З ним легко та комфортно їздити, дуже гарний спеціаліст своєї справи. Рекомендую!:)


 • Вероніка

  06 липня 2023

  Задоволена, що обрала саме цю автошколу! Все детально і цікаво пояснювали, якщо була потреба то можна було легко навчатись дистанційно)дякую


 • Мар’яна

  16 липня 2023

  Найкраща автошкола Найкращий викладач теорії Сергій Станіславович,все пояснено до найменшої деталі, чітко та ясно😊 Рекомендую ✅


 • Щиро вдячна Андрію Терешко за практичне навчання з водіння! Чудовий інструктор та прекрасна людина! Мені було дуже приємно і цікаво працювати з ним. Дякую за розуміння та підтримку під час навчання!


 • Найкраща автошкола) практичний іспит складала з інструктором Терешко Андрієм Васильовичем ! Дуже вдячна за навчання водінню, Інструктор з великої букви, професіонал своєї справи . Іспит слала з першого разу. Дуже,дуже,дуже дякую.


 • Стоцька Олена

  06 серпня 2023

  Добре, що обрала саме цю автошколу. Викладач теорії Тетяна В'ячеславівна поетапно пояснила увесь матеріал. Особлива дяка інструктору по водінню Морванюку Едуарду Віталійовичу за чудове навчання та терпіння. Научив усього, що потрібно для водія. Рекомендую цю школу.


 • Дякую за чудову підготовку та успішні здачі іспитів. Особливу подяку хочу висловити Терешко Андрію Васильовичу. Інструктор з великої літери, професіонал своєї справи. Заняття завжди проходили на позитиві та з гумором.Іспит склала з першої спроби. Дуже, дуже дякую)


 • Найкраща автошкола у Вінниці!


 • Дуже сподобалась автошкола! Здала все з першого разу) Теорія та практика на високому рівні. Особлива подяка інструктору- Кулькову Денису Сергійовичу. Навчання було комфортним , спокійним, цікавим, а головне- продуктивним) Раджу !


 • Андрій Ковтун

  03 вересня 2023

  Задоволений вибором автошколи. Вдячний керівництву за можливість пройти теоретичну підготовку в дистанційному форматі. Подяка Олені Дмитрівні ГРИНЧУК за якісне та зрозуміле роз'яснення теорії та ПДР, Ваш викладацький досвід дозволяє здати теорію з першого разу. Олексій Ярославович ЯХНО - Ви інструктор з залізними нервами та величезним досвідом. Наші практичні заняття з водіння проходили легко, з великою кількістю корисних порад та настанов. 


 • Дякую чудовому інструктору Сергію Івановичу!Завдяки Вашим силам,досвіду,настановам,зауваженням,і міцним нервам 🙈💪🤪 ми як учні маємо достойний результат.З Вами було класно,весело,цікаво,повчально ДЯКУЮ)🤘


 • Дякую всій команді автошколи на Поділлі,Ви нереально крутезні 🤗Велике значення під час навчання мали власні приклади керування з боку викладачів та інструкторів, це реально працює, запам'ятовується!Олена Дмитрівна Гринчук підготувала нас дуже добре теоретичну частину,доступно,зрозуміло,легко,цікаво👍


 • Анастасія

  14 вересня 2023

  Дякую велике моєму інструктору Яхно Олексію за веселі практичні заняття. Ні разу не пошкодувала, що обрала саме цю автошколу.💜💜💜 Все було на найвищому рівні.😎


 • Вікторія

  19 вересня 2023

  Навчання з теорії проводив Медвецький Сергій Станіславович. Все настільки легко, класно! Він робив таку приємну атмосферу, що коли ти пропускаєш заняття, ти щиро про це жалкуєш. Тому (хоч це був і ранок раненький)летиш, як на крилах. Хочеш всіх побачити, почути цікаві історії з життя/практики. Ми розбирали абсолютно всі питання, що когось турбували, обговорювали наявні і можливі дорожні ситуації. Все було дуже класно! За що щиро дякую! Я в захваті. Однозначно рекомендую!


 • Школа супер, інструктори - майстри своєї справи. Навчають, пояснюють і тримають все під контролем. Інструктор з теорії все детально пояснює. Інструктор з практики, Сергій Іванович, відмінно навчає. Дуже всім дякую.


 • Мирослава Лисько

  20 вересня 2023

  Дуже дякую нашому викладачу з теорії Сергію Станіславовичу, найкращий вчитель, з усіх який міг би бути. Комунікабельний, круто та легко подає навіть найважчу інформацію. Одним словом СУПЕР!!!! Дуже йому вдячна:)