Маєш питання? (073) 077-41-18

Японський автовиробник працює над новим поколінням спорткару Toyota Supra.

Як повідомляється, новинка може вперше з'явитися протягом наступних кількох років. Судячи з усього, купе отримає гібридну силову установку у складі ДВЗ та тягової батареї.

Згідно з джерелами Japan's Best Car, майбутня силова установка для наступного покоління Supra стане результатом співпраці з BMW.

Новий двигун матиме об'єм 3,0 літри та турбонаддув. Помітна відмінність полягає в тому, що новий силовий агрегат матиме можливість працювати на паливі з нейтральним викидом вуглецю, а також використовуватиме м'яку гібридну технологію.

1707240694978.jpg

Пошук палива з нейтральним вмістом вуглецю буде непростим завданням для власників, тому Supra нового покоління, імовірно, матиме можливість працювати й на звичайному неетилованому бензині.

Новий двигун повинен мати потужність близько 400 к.с.Любителі активного драйву будуть раді дізнатися, що в новому автомобілі також має залишитися шестиступінчаста механічна коробка передач. У якості опції для Toyota також буде доступна АКП на 8 передач.

Але списувати з рахунків діючу генерацію Supra ще рано. Японський автовиробник готує заряджену версію купе під назвою GRMN. Цей варіант ймовірно оснастять 3,0-літровим шестициліндровим двигуном із подвійним турбонаддувом і, як очікується, він буде розвивати близько 542 к.с.