Комментарии  

#356 Оля 20.09.2019 06:55
Рекомендую "Автошколу на Поділлі"!!!
Вчитися тут було для мене одне задоволення, легка та цікава подача матеріалу, підтримка та допомога до самої здачі екзаменів, ми йшли здавати екзамени уже усі повністю підготовлені і здавали із першого разу.
Також хочу висловити подяку Олені Дмитрівні та Дмитру Сергійовичу за цікаві та легко проведені уроки.
Також окрема вдячність інструктору Рудь Руслану Анатолійовичу. Він майстер своєї справи! Рекомендую його усім!!! Проведені уроки їзди, були завжди легкими, спокійними, повчальними. На кожному уроці розглядались нові ситуації, які в подальшій їзді будуть дуже актуальні.
Цитировать
#355 Вадим 31.08.2019 19:21
Хочу висловити подяку "Автошколі на Поділлі", а саме викладачам Олені Дмитрівні та Дмитру Сергійовичу за якісне та цікаве викладання теоретичного матеріалу. Також величезна подяка інструктору Едуарду Віталійовичу за його професіоналізм та терпіння. Рекомендую!
Цитировать
#354 Ольга 19.08.2019 08:47
Автошколу рекомендую! Порядні, розумні, спокійні викладачі і інструктори. Навчання проходило на вищому рівні! Окрема подяка викладачу Дмитру Сергійовичу, за цікаві і змістовні уроки і інструктору Василю Васильовичу за терпіння і професіоналізм!)
Цитировать
#353 Аліса 16.06.2019 19:56
Власне саму школу не закінчувала, проходила лиш курс відновлення навичок водіння з інструктором Олександром Івановим, але якщо в цій школі працюють такі професіонали, то і школа має бути класна! Щодо інструктора - людину більш витриману, тактовну, терплячу і комфортну в спілкуванні не знайти. Тому раджу всім,хто сумнівається, що вони можуть їздити, саме цього інструктора. Це одночасно і педагог, і психолог, і майстер своєї справи. З повагою і найкращими побажаннями!!!
Цитировать
#352 Анастасия 25.03.2019 12:47
Спасибо огромнейшее Эдуарду!))
Эдуард,ты нарушил все представления о инструкторах по вождению!)Спасибо за спокойствие,за юмор,за веру в нас,терпение,за Профессионализм и четкие инструкции по управлению механикой,при которых,водить машину 10000% сможет каждый!)))
Цитировать
#351 Надежда 24.03.2019 18:33
Ничего, кроме благодарности, сказать не могу!Если меня там научили , да ещё и на механике, то там работают настоящие профессионалы! Очень благодарна своему инструктору Дмитрию! С ним я поверила в себя , он всегда поддерживал меня , никогда не повышал голос , не смотря на все мои ошибки, добивался того, чтобы я научилась делать все правильно !Экзамен я сдала с первого раза !Очень рекомендую эту школу, там действительно учат !
Цитировать
#350 Інна 15.03.2019 18:52
Ми раді, що навчались саме в цій автошколі. Інстуктори дійсно зацікавлені в тому, щоб випустити на дорогу справжніх водіїв. Вони підбирають власний підхід до кожного учня. Особливо це було важливо для нас, адже ми вперше сіли за кермо в під час навчання. Не менше уваги приділялось і теорії, ситуаціі розбирались до деталей, щоб зрозумів кожен. Особлива подяка Дмитрію за терпіння, мотивацію та віру в нас!:))
Цитировать
#349 Ірина 17.02.2019 19:03
Доброго дня)
Друзі, хочу поділитись своїми враженнями, своєю думкою щодо Автошколи"На Поділлі".
Обираючи автошколу, дуже хвилювалась щодо навчання, оскільки керування авто для мене щось дійсно нове.
Але як тільки попала в школу, була приємно здивована! Це чудові викладачі, завжди готові відповісти на тисячі ваших запитань, чудові інструктора. Всі дуже доброзичливі, відповідальні)
Автопарк - найкращий у місті, є авто - тренажер і до речі свій ОСОБИСТИЙ АВТОДРОМ!!!!)
ОТЖЕ, ДРУЗІ, якщо у вас виникло бажання навчатись водінню, то тільки тут, тільки в АВТОШКОЛІ НА ПОДІЛЛІ!!!
Щиро дякую вам за знання та навики, які отримала у вас!!!)
Цитировать
#348 Кожушко Руслана 30.01.2019 18:59
Доброго дня шановна автошкола "На Поділлі"! Хочу подякувати Вам за все, за добре навчання, за ввічливість, за лояльне ставлення до учнів. Дуже приємно навчатись в Вашій школі! Тільки шкода, що навчання всього два місяці.Особисто від себе хочу подякувати моєму інструктору, майстру на всі руки Пастернаку Олегу Валентиновичу!Ви справді майстер своєї справи, Ви супер викладач! Та не обмину зі словами вдячності найкращого викладача-теоретика В'ячеслава Миколайовича Гаврилюка, дякую Вам!
Цитировать
#347 Сергей 27.01.2019 16:00
Вчера стал счасливым обладателем водительского удостоверения и хочу поблагодарить автошколу и учителей за их качественную работу. Борис Владимирович сумел интересно и доступно объяснить теорию, а благодаря усилиям и терпению Сергея Ивановича, практическое вождение так же не стало камнем преткновения.
Большое спасибо вам.
Цитировать
#346 Тетяна Денисова 26.01.2019 22:51
Найкраща автошкола! Весь персонал професіонали! Велика подяка тим з ким я пройшла цей легкий та цікавий шлях, викладачу Антоненко Дмитру Сергійовичу та інструктору Постернак Олегу Валентиновичу - ви найкращі!
Цитировать
#345 Александр 13.01.2019 09:53
Могу оставить только положительный отзыв об автошколе "на Подолье". Замечательная методика преподавателя по правилам дорожного движения, заинтересованность в наилучшем уровне подготовки инструктора по вождению, обширная материальная база школы. В целом все замечательно. Хотелось бы пожелать только большего количества учеников!
Цитировать
#344 Константин 11.01.2019 19:46
Автошкола просто найкраща !Дякую інструктору Сергію Івановичу за його витримку і наполеглевість,що до вміння навчити поєднувати водити автомобіль і в той час бачити всі дорожні знаки і оціннювати дорожню обстановку.А також хочу подякувати свому викладачу Вячиславу Миколаєвичу,за вивчення правил дорожнього руху!
Цитировать
#343 Ирина 04.01.2019 07:30
Спасибо за терпение! Хочу выразить свою благодарность автошколе "На Подолье". Отдельное спасибо Эдуарду Виталиевичу за терпение. Желаю Вам процветания, расширения.Спасибо!
Цитировать
#342 Лена 31.12.2018 15:11
Хочу поделится своей большой радостью - исполнилась моя мечта-я получила водительские права. Хочу пожилать всем такой-же лёгкой учёбы и здачи екзамена, какие были у меня. Всё это благодаря профессионализму преподавателей и инструкторов классной автошколы на Подолье. С наступающим новым годом! Желаю всем добра и процветания.
Цитировать
#341 ayaz 27.12.2018 08:43
Hello! Here is nice present offer for you. Just click on the link below to qualify. http://bit.ly/2J6zCR5
Цитировать
#340 МИРОНИШИНА КАТЕРИНА 26.12.2018 09:27
Всем добрый вечер! Я сегодня уже получила права!) Хочу выразить всем благодарность за предоставленные знания и хоть и маленький, но ОПЫТ! Благодарных Вам студентов и вдохновения в работе! Всех с наступающими праздниками! )))
Цитировать
#339 Юлия 20.12.2018 19:52
Мені дуже сподобалось навчання в Автошколі все доступно і зрозуміло. Особливу подяку хочу висловити своему інструктору Дмитрию за професіоналізм високий, це дійсно людина від Бога, з якою навчання стає цікавим та легким.Всім його рекомендую!!!!! Машина дуже легка в керуванні,завжди в гарному стані (чиста та доглянута).
Цитировать
#338 Натали 25.11.2018 18:32
Лучшая автошкола! Самые классные преподаватели по теории и инструктора по вождению. Очень доступно объясняют. Моделируют ситуации. Если нужно - нарисуют и на пальцах объяснят! Включают видео для закрепления тем. Учить правила не составляет никакого напряга. Но самое приятное - это практичесские занятия! Мне попался очень крутой инструктор Вадим Николаевич! Спасибо ему огромное за его терпение и несмотря на то, что все мы тупим, он находил нужные слова и выдавал адекватную реакцию на наши косяки) после теоретических и практичесских занятий ощущение, что я не ученик, а опытный водитель. Так как знания и навыки, полученные в Автошколе на Подолье, дают уверенность в своих возможностях!
Рекомендую!!!
Цитировать
#337 Максим 18.11.2018 17:47
Отличная автошкола! Я очень доволен. Интересные лекции преподаватель супер. Очень грамотный подход, доступно и понятно, интересно рассказывает о необходимых вещах, с житейскими примерам.Инструктор у меня всегда спокойный и терпеливый, тактичный - объяснял все доходчиво если было необходимо повторял еще и еще раз и все равно спокойно и не повышая голоса. Профессионал - одним словом.Я очень благодарен этим людям, поэтому рекомендую всем!
Цитировать
#336 Татьяна 18.11.2018 17:47
Хочу выразить огромную благодарность " Автошколе на Подолье " за профессиональную подготовку как по правилам дорожного движения, так и по вождению! Антоненко Дмитро Сергійович - лучший преподаватель теории! Что - либо не понять на его уроках просто невозможно, очень интересное изложение материала. Отдельная благодарность лучшему инструктору по вождению! Огромное человеческое спасибо за проявленное терпение и профессионализм! Я навсегда избавилась от жуткого страха перед дорогой! И еще у меня сложилось такое мнение, что именно " Автошкола на Подолье " является самой лучшей по подготовке водителей женской половины г. Винницы (ведь для нас необходимо немножечко больше ТЕРПЕНИЯ и НЕРВОВ), а у педагогического состава этой школы нервная система просто отсутствует! " Автошкола на Подолье ", спасибо, что вы есть в нашем уютном городе Винница!!!
Цитировать
#335 Юра 03.11.2018 17:16
В автошколу на Поділлі прийшли із дружиною по рекомендації (друг із стажом водіння більше 20-ти років, який порадив цю та ще одну школу). Після отримання прав і вже без зайвих емоцій можу сказати, що це реально відмінна автошкола. Викладач Віктор Іванович - реальний профі, людина на свому місці. Цінний момент, він рухається по темі далі, лише впевнившись, що всі учні зрозуміли матеріал. Класи обладнані всим сучасним приладдям, воно активно використовується. Інструктор Василь Васильович терпляче і методично навчив нас водінню. Авто чисте, доглянуте, не прокурене. Водіння без крику і матів, коли помиляєшся, підхід індивідуальний. Адміністрація людяна і легкодоступна в спілкуванні, є контроль за навчанням. Всі позитивні відгуки попереду прочитав, погоджуюся. Вдячні за професійність і небайдужість всього колективу автошколи. Тепер також можемо рекомендувати її всім, хто дійсно хоче не просто отримати "корочку", а отримати знання і практику. Всім - гарного навчання та щасливої дороги!
Цитировать
#334 Татьяна 03.11.2018 17:15
Хочу висловити величезну подяку "Автошколі на Поділлі" за професійну підготовку як за правилами дорожнього руху, так і з водіння! Гончарук Сергій Вікторович - кращий викладач теорії! Що - або не зрозуміти на його уроках просто неможливо, дуже цікавий виклад матеріалу. Окрема подяка краще інструктору з водіння! Гуцалюк Олександр Володимирович, величезне людське спасибі за терпіння і професіоналізм! Я назавжди позбулася від моторошного страху перед дорогою! Іспити в сервісному центрі здала сама з першого разу. І ще у мене склалася така думка, що саме "Автошкола на Поділлі" є найкращою з підготовки водіїв жіночої половини м.Вінниці (адже для нас необхідно трішечки більше ТЕРПІННЯ і нервів), а у педагогічного складу цієї школи нервова система просто відсутня! "Автошкола на Поділлі", спасибі, що ви є в нашому затишному місті Вінниця !!!
Цитировать
#333 Алла 02.11.2018 17:09
Усім без сумніву рекомендую автошколу на Поділлі, як найкращу автошколу! Я залишилась дуже задоволена навчанням! Скласти іспит з першого разу не викликало ніяких проблем та складнощів! Теоретичний курс провів Антоненко Дмитро Сергійович, матеріал заходив настільки легко та зрозуміло, розглянули кожну деталь (здала без жодної помилки)! Водіння пройшла в Пастернака Олега Валентиновича, до школи жодного разу не була за кермом, а в школі, завдяки йому, вже на першому занятті по водінню поїхала (при чому не погано)! Можу сказати що всі викладачі класні, так як майже вся група здала з першого разу без проблем! І взагалі враження залишились найкращі! Рекомендую!
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить