Комментарии  

#330 Николай 15.10.2018 11:17
Класна Автошкола.
Досвідчені інструктора та викладачі.
Все на стільки зрозуміло викладають що завалити іспит в сервісному центрі майже не можливо.(Хоча були такі що не здали з першого разу, але то через хвилювання)
Супрводжують аж до отримання посвідчення.
Дуже радий що обрав саме цю автошколу.
РЕКОМЕНДУЮ!
Цитировать
#329 Caша 10.10.2018 17:59
Дуже крута автошкола, насамперед всі дуже приємні люди! Дуже дякую Дмитру Сергійовичу за те що все так легко і зрозуміло пояснює запам'яталось кожне його слово, дійсно видно що людина насолоджується своєю роботою, чесно ще таких класних викладачів не зустрічала!!! Також дякую інструктору Сергію Івановичу, що йому хватило терпіння мене навчити, з ним було весело навчатись водінню :) Взагалі всі інструктори класні з ними завжди можна посміятись! Буду сумувати за всіма. РЕКОМЕНДУЮ "АВТОШКОЛУ ШКОЛУ НА ПОДІЛЛІ", НЕ ПОШКОДУЄТЕ!
Цитировать
#328 Юлия 22.09.2018 10:29
Спасибо Автошколе на Подолье! Я первого раза сдала и теорию и вождение! Преподаватель Дмитрий Сергеевич очень доступно растолковывал все правила, а Василий Васильевич - профессиональный инструктор, и просто хороший человек, который сможет научить водить любого. Не сомневайтесь обращаться ли именно в эту Автошколу.
Цитировать
#327 Татьяна 02.09.2018 17:34
Все понравилось, особенно уроки вождения! Ходила с огромным удовольствием! Инструктор, Анатолий Яковлевич, был веселый, но в то же время строгий такой. Сразу вызвал доверие и вселил уверенность, что все обязательно получится. Катались в удобное для меня время, что немаловажно, когда график работы!
Цитировать
#326 Саня 31.08.2018 12:50
Навчалася в дані автошколі, в ранкові групі. Все супер! Величезне спасибі, Гаврилюку Вячеславу Миколайовичу, за знання ПДР, хороший педагог, все доступно і зрозуміло пояснював. Велике превелике дякую, Гуцалюку Олександру Володимировичу - кращий інструктор, завдяки йому, навчилася водити машину "з нуля". З першого разу все здала, що в школі, що в ДАІ. В результаті 20.04.18 отримала посвідчення водія. Всім рекомендую, Автошколу на Поділлі!
Цитировать
#325 Оксана 07.08.2018 17:02
Хочу выразить свою благодарность автошколе на Подолье . Преподаватели хорошие. Хочу сказать, что все сдала сама и это реально. Особенно хочу поблагодарить своего инструктора Сергея! Очень хороший инструктор :)
Цитировать
#324 Дарья 27.07.2018 06:31
Лучшая школа, этим всё сказано :) Превосходные инструктора, прекрасно выложенная теория с подчеркиванием интересных и нужных деталей, раз за разом заставляет внимательно вчитываться в каждый пунктик правил. Сказать, что инструктора отличные - ничего не сказать. Они самые лучшие) Столько терпения, чувства ситуации и эмоционального состояния ученика нужно ещё поискать. Ни грамма не пожалела, что училась именно тут, я бы с удовольствием вернулась и повторила всё ещё раз. Однозначно рекомендую.
Цитировать
#323 Людмила 09.07.2018 18:14
Дуже сподобалося навчання в Автошколі на Поділлі! Навчалася в групі Антоненка Дмитра Сергійовича. Лекції були цікаві і зрозумілі, підкріплені наочними матеріалами. Завдяки автошколі здала на права з першого разу! Рекомендую!
Цитировать
#322 Оля Ищенко Андрушков 09.07.2018 18:11
Послугами автошколи цілком задоволені. Все адекватно, вчасно і на достойному рівні. Велика подяка Антоненко Дмитру Сергійовичу за доступне і всеохоплююче викладання теоритичного матеріалу. Уроки проходили дуже продуктивно і результативно. Загальне враження від навчання позитивне адже складання іспиту пройшло на ура.
Цитировать
#321 Константин 09.07.2018 18:10
Автошкола просто найкраща !Дякую інструктору Сергію Івановичу за його витримку і наполеглевість,що до вміння навчити поєднувати водити автомобіль і в той час бачити всі дорожні знаки і оціннювати дорожню обстановку. А також хочу подякувати свому викладачу Вячеславу Миколаєвичу,за вивчення правил дорожнього руху!
Цитировать
#320 Ольга 07.07.2018 16:21
Послугами автошколи цілком задоволена. Все адекватно, вчасно і на достойному рівні. Велика подяка Антоненко Дмитру Сергійовичу за його професіоналізм: доступне і всеохоплююче викладання теоритичного матеріалу і аналогічні практичні заняття. Уроки пройшли результативно - іспит в сервісному центрі був складений з першого разу
Цитировать
#319 Костя 25.06.2018 13:23
У автошколі дають гарний багаж знань та мають індивідуальний підхід до навчання. Практика керування автомобілем проходить на найбільш навантажених вулицях Вінниці, таким чином це сприяє гарному засвоєнню знань на практиці. Працівникам Автошколи бажаю успіху та чемних учнів! А адміністрації перемог та розширення мережі!
Цитировать
#318 Олена 18.06.2018 18:42
Хочеться подякувати Автошколі на Поділлі! Кваліфікований персонал, Професійні інструктори, хороша ціна. Раджу тім, хто хоче здобути міцні знання з ПДР та Професійні навички з водіння!
Цитировать
#317 Александра 18.06.2018 18:36
Автошкола просто класс!Мені дуже сподобалось!Інструктора-професіонали свого діла! Адмістрація-завжди допоможе! А директор Малюта Ніна Павлівна-чудова жінка! Ця автошкола-найкращя у світі,гарне обслуговування та теорію викладають реальні мастера свого діла!
Цитировать
#316 Ксения 15.06.2018 11:55
Хочу висловити величезну подяку "Автошколі на Поділлі" за професійну підготовку як за правилами дорожнього руху, так і з водіння! Гончарук Сергій Вікторович - кращий викладач теорії! Що - або не зрозуміти на його уроках просто неможливо, дуже цікавий виклад матеріалу. Окрема подяка краще інструктору з водіння! Гуцалюк Олександр Володимирович, величезне людське спасибі за терпіння і професіоналізм! Я назавжди позбулася від моторошного страху перед дорогою! Іспити в сервісному центрі здала сама з першого разу. І ще у мене склалася така думка, що саме "Автошкола на Поділлі" є найкращою з підготовки водіїв жіночої половини м.Вінниці (адже для нас необхідно трішечки більше ТЕРПІННЯ і нервів), а у педагогічного складу цієї школи нервова система просто відсутня! "Автошкола на Поділлі", спасибі, що ви є в нашому затишному місті Вінниця !!!
Цитировать
#315 Liudmyla Kharchenko 15.06.2018 10:12
Хочу висловити свою подяку Автошколі на Поділлі, а особливо лектору та інструктору Дмитру Сергійовичу Антоненку! Навчання проходило у зручний час, з 6 до 9 вечора, по четвергах та п’ятницях. У суботу лекції проходили з 9 до 12, що теж було зручно. Лектор доступно пояснював матеріал, завжди відповідав на всі запитання, і залишався після уроків, якщо комусь потрібно було ще щось пояснити чи “розжувати”. Було багато наочних матеріалів, презентацій, відео. Особливо цікавим було практичне заняття з медицини. Практика водіння у мене проходила на автомобілі Hyundai Accent, машина завжди була в ідеальному стані та чиста. Інструктор Дмитро Сергійович завжди був доброзичливий та уважний, заняття були повноцінні, маршрутів дотримувалися і нічиїх родичів не возили (як це часто буває, на жаль). Екзамен здала з першого разу і з легкістю, за що дуже вдячна автошколі! З мінусів можу відзначити тільки дещо високу вартість навчання.
Цитировать
#314 Наталья 12.06.2018 12:55
Спасибо большое автошколе, за полученные знания! Отдельная благодарность : Дмитрию Сергеевичу за теоретическое обучение, и Анатолию Яковлевичу , за практические знания! Я довольно всем, ни капли не пожалела , что пришла учится именно сюда. Все понятно и доступно объясняли ! Вождение проходило с лёгкостью . Если хотите получить знания ПДД - советую «Автошкола на Поділлі»! Всем рекомендую!))
Цитировать
#313 Оленка 23.05.2018 18:52
Всем советую эту автошколу! Теория и практика очень интересная!всем советую!!!
Цитировать
#312 Надя 17.05.2018 13:09
Викладання на вищому рівні. Доступно і зрозуміло пояснюють теорію навіть для "чайників". На відміну від інших шкіл Вінниці в програму входить більша кількість водінь, яких буде достатньо, щоб освоїти або покращити навики водіння! За два місяці перетворилась на впевненого і освіченого водія. Всім, хто хоче отримати високі результати навчання рекомендую автошколу "Автошкола на Подолье" !
Цитировать
#311 Михаил 05.05.2018 10:53
Теперь о минусах:
1)Дороже, сравнительно с другими автошколами.
2)Кофе автомат в коридоре часто дает сбой, кофе в нём не вкусное и не оправдано дорогое.
3)Теперь главный минус. Это касается практической части занятий. Я считаю, что автошкола подобного уровня, с средним балом на сайте в 5,0 не может допускать несколько халатного отношения инструкторов к занятиям . ( я не хочу писать за кого то отдельно, это было бы не корректно, так как есть и хорошие инструктора), но все же, прошу администрацию обратить внимание на маршруты и километраж, за который мы платим не много не мало 150-170 грн. в час. Занятие длиться полтора часа, но ездят ученики в среднем - час, пол часа - на "перекуры" инструкторов. И исключить возможность использования учебного автомобиля в качестве такси для знакомых и родственников инструктора. Лично я считаю что пока что, это очень сильный минус, который является неприемлемым.Также некоторые инструкторы много и неуместно пошлят.
Цитировать
#310 Михаил 05.05.2018 10:52
Здравствуйте, уважаемые посетители сайта и администрация! Хочу поделиться с вами своим мнением насчет "лучшей" автошколы города Винница.
Сначала о плюсах ..
1) Вежливая администрация.
2)Удобный график теоретических занятий. 3) Возможность оплаты частями.
4)Хороший выбор автомобилей .
5) Самый главный плюс.. Человек, обучающий нас теории ПДР - Антоненко Дмитрий Сергеевич. На занятиях все было предельно ясно и интересно. Он замечательный преподаватель, благодаря ему наши знания теории ПДР выше чем у многих водителей со стажем!
Цитировать
#309 Панасюк Вячеслав 16.04.2018 14:13
Дякую автошколі за отримані знання. Дякую за професійних інструкторів. Особлива подяка Сергію Івановичу, інструктору з водіння, за знання, які він мені дав
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить